Meseíró pályázat iskolásoknak

Május 2-ig lehet jelentkezni a 14. alkalommal meghirdetett Janikovszky Éva meseíró pályázatra. A pályázók három korcsoportban (7-9 évesek, 10-13 évesek, 14-16 évesek) indulhatnak.

Minden pályázó csak egy, nyomtatásban még meg nem jelent írással indulhat. Tematikai megkötés nincs, a terjedelmi korlát legfeljebb öt oldal. Pályázni magyarországi és határon túli településekről is lehet, a pályaműveket május 2-ig várják elektronikus formában a janikovszky@fszek.hu címen. A FSZEK és a Móra Kiadó közös pályázatának ünnepélyes eredményhirdetése június 1-jén, pénteken lesz.
A 2018-as Janikovszky Éva meseíró pályázatot a fővárosi önkormányzat támogatja, fővédnöke Szalay-Bobrovniczky Alexandra humán főpolgármester-helyettes.

 

Forrás: MTI


JANIKOVSZKY ÉVA

Tovább
Ez is érdekelhet:

MINDENNAPI
2017-11-20 09:46:26

„sötét van nélküled / szemem ki sem nyitom”

Tovább
SZERINTETEK
2019-08-26 09:15:48

Vajda Pierre: Ripityom – Jávor Pál, aki kétszer halt meg

Tovább
MINDENNAPI
2019-12-25 10:25:53

Téli mese – Elragadó történet Boldizsár Ildikó legújabb, környezetvédelemre ösztönző gyűjteményéből

Tovább

Iskolás vagy, itt a lehetőség, hogy próbára tedd a kreativitásodat!